TTNET Ve Avea “Türk Telekom” Markası Altında Birleşti!

'Romindir| Reklam' forumunda Reklamcı tarafından 23 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
 1. Reklamcı

  Reklamcı Super Moderator Site Yetkilisi Super Moderator Yasaklı Kullanıcı

  67
  0
  0
  [​IMG]
  TTNET ve Avea’nın Türk Telekom markası adı altında birleştiği ve entegrasyon sürecine tek marka ile devam edileceği resmen açıklandı.

  Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, TTNET ve Avea markalarının artık kullanılmayacağını ve markaların entegrasyon sürecinin Türk Telekom adı altında sürdürüleceğini açıkladı.

  Rami Arslan, marka birleşmesinin işgücünde hiçbir kesintiye gitmeden ve hizmetlerde herhangi bir aksama yaşanmadan tamamlandığını belirtirken; sürekli hareket halinde olan müşterilerine herhangi bir yerden dünyaya bağlanma imkanını daha fazla cihaz ve kanal üzerinden sunacaklarını vurguladı. Yenilenen kurumsal kimliği ve “Tek Telekom, Türk Telekom” sloganıyla marka, iletişim ve eğlence dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.
  [​IMG]
  Türk Telekom, web sitesinde yaptığı değişikliklerle de üç şirketin hizmetlerini tek bir sayfada topladı. Türk Telekom sitesinin Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! bölümünde artık Mobil, İnternet, Ev Telefonu ve TV olmak üzere dört sekme bulunuyor.

  Tek marka altında birleşen Türk Telekom’un müşterileri; mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerine artık tek mağaza, tek çağrı merkezi ve tek internet sitesinden erişecek.
  [​IMG]
  ROMİNDİR.COM
   

Bu Sayfayı Paylaş