Instagram Stories’e Artık Fotoğraf Albümünden Fotoğraf Eklenebilecek

'Romindir| Reklam' forumunda Reklamcı tarafından 23 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
 1. Reklamcı

  Reklamcı Super Moderator Site Yetkilisi Super Moderator Yasaklı Kullanıcı

  67
  0
  0
  [​IMG]
  Instagram Stories’e 24 saatten eski fotoğrafları ekleyebilme özelliği geldi.

  Instagram hikayeleri, hayatımıza ilk girdiğinde, şu anda var olan birçok özelliği yoktu. Kullanıcılar başta garipse de, zamanla gelişen ve her güncellemesiyle daha da sevilen Instagram Stories; bugün günlük Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! sahip. Uygulama, yakın zamanda Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!’ları ve Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! duyurmuştu.

  Tüm yeniliklere rağmen, Instagram Stories’in ilk günden beri değişmeyen bir özelliği vardı. Bu özellik, hikayelere yalnızca 24 saat içerisinde çekilen fotoğrafların eklenebilmesiydi.

  Instagram, getirdiği son güncellemeyle bu özelliği rafa kaldırıyor ve fotoğraf albümünden hikayeye fotoğraf eklemeye izin veriyor. Fotoğraf albümünüzden eklenen fotoğraflar, fotoğrafın çekildiği tarih sticker’ıyla ekleniyor. Bu sticker isteğe göre büyüyüp küçültülebiliyor, yeri değiştirilebiliyor veya tamamen silinebiliyor. Böylece kimse fotoğrafınızın geçmişten olduğunu anlamıyor.

  [​IMG]

  Instagram kullanıcıları, 24 saat sınırını aşabilmek için fotoğrafların ekran görüntüsünü tekrar almak zorunda kalıyor veya videoları tekrar kaydederek gönderiyorlardı. Instagram’ın son güncellemesi, bu vakit alan süreci ortadan kaldırarak kullanıcılarına rahat nefes aldıracağa benziyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş