Facebook, Sayfaların Kapak Görseline Slayt Gösterisi Ekleme Özelliğini Deniyor

'Romindir| Reklam' forumunda Reklamcı tarafından 23 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
 1. Reklamcı

  Reklamcı Super Moderator Site Yetkilisi Super Moderator Yasaklı Kullanıcı

  67
  0
  0
  [​IMG]
  Bazı web siteleri, Facebook sayfalarının kapak fotoğrafı bölümünde slayt gösterisi özelliğinin test edildiğini fark etti.

  Facebook, markaların Facebook Sayfalarını zenginleştirebilmesi ve sayfa ziyaretçilerinin gözlerine hoş görünmesi için yaratıcı araçlar geliştirmeye devam ediyor. Tabii, kapak görselinizi slayt gösterisine çevirmeden önce kaç kişinin direkt olarak sayfanıza geldiğini hesaba katmanız gerekiyor.

  Çünkü Facebook Sayfaları trafiğinin büyük bir kısmı News Feed’de paylaşılan içerikler yoluyla sayfaya ulaşıyor. Kapak fotoğrafına slayt gösterisi eklemek, bu durumda sayfanız için ufak bir katkı sağlayabilir. Fakat, diğer yandan iyi görünen bir Facebook Sayfası, profesyonelliği çağrıştırıyor.

  Facebook, konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmasa da Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın! ve Linkleri görmek için lütfen Üye Olun veya Giriş yapın!, sayfalarının kapak fotoğrafları üstünde beliren bir uyarıyla slayt gösterisi özelliğinin sosyal medya platformu tarafından test edildiğini fark etti. Yeni özelliğin bütün kullanıcılara ne zaman açılacağı ise bilinmiyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş